motrat-650x358 Comments Off on Motrat Llalloshi e “kallin” dasmën e vëllaut me “Jena motra kallabllak” (Video)

Motrat Llalloshi e “kallin” dasmën e vëllaut me “Jena motra kallabllak” (Video)

Familja Llalloshi ditë më parë ka festuar martesen e djalit të tyre të vetëm Milot Llalloshit i cili është bërë i njohur me bashkpunimet që

May 05, 2016 Video
rambo Comments Off on Çfarë ndodhi pas takimit të Ramush Haradinajt me Hashim Thaçin? LAJM SPECIAL

Çfarë ndodhi pas takimit të Ramush Haradinajt me Hashim Thaçin? LAJM SPECIAL

Anëtari i Kryesisë dhe drejtori i marrëdhënieve me publikun në AAK, Muharrem Nitaj, e ka komentuar takimin e tëparit të AAK-së, Ramush Haradinajt, me atë

May 05, 2016 Video
auto-op41462471170_1462479921-7732374 Comments Off on Pasi të mësoni këtë trik nuk do të flini pa një limon në çorape

Pasi të mësoni këtë trik nuk do të flini pa një limon në çorape

Thembrat e pëlcitura pas dimrit të gjatë me siguri se janë diçka e tmerrshme para sezonit të sandaleve dhe shputave të hapura. Kremrat e ndryshme,

May 05, 2016 Video
la-tabaccheria-pagani-di-via-locatelli-499689-660x368_1462469559-8958919xd Comments Off on Emigrantit shqiptar të papunë në Itali i buzëqesh fati…me një të gërvishtur

Emigrantit shqiptar të papunë në Itali i buzëqesh fati…me një të gërvishtur

Një emigranti shqiptar në Itali i ka buzëqeshur fati, ku vetëm me një të gërvishtur në një biletë ka mundur të fitojë 10 mijë euro.Personat

May 05, 2016 Video
v1-3 Comments Off on Nënkryetari i një partie serbe “gëzohet” për Kosovën, ja çfarë ndodhi me të (FOTO)

Nënkryetari i një partie serbe “gëzohet” për Kosovën, ja çfarë ndodhi me të (FOTO)

Branko Ruzhiq, një nga zyrtarët më me ndikim në Serbi, e ka mirëpritur këtë vendim nga UEFA, madje duke postuar fotografi me kreun e Federatës

May 05, 2016 Video
tafaaa Comments Off on As që i kemi pritur këto kushte, çka u bë tash?

As që i kemi pritur këto kushte, çka u bë tash?

Kryeministri Isa Mustafa ka deklaruar se institucionet kosovare do të punojnë në përmbushjen e dy kushteve që BE’ja kërkon nga Kosova për heqjen e vizave. Në

May 05, 2016 Video
FIFA Comments Off on FIFA, tani vjen një lajm i madh për Kosovën

FIFA, tani vjen një lajm i madh për Kosovën

Çështja e pranimit të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) do të jetë në agjendën e Kongresit të 66-të të FIFA-së, i cili do të

May 05, 2016 Video
caj Comments Off on Çaji që kushton 10,000 dollarë

Çaji që kushton 10,000 dollarë

Nëse dëshironi të pini çajin kinez “da bong pao”, duhet të paguani një shumë të majme parash.Të gjithë pëlqejmë një filxhan çaj të mirë, por

May 05, 2016 Video

Pamje të një vjedhje në mes të ditës në një dyqan në Pejë (VIDEO)

Rastet e vjedhjeve në dyqane të ndryshme në Kosovë, po shtohen dita e ditës. Por, persona që provojnë të bëjnë një gjë të tillë, për

May 05, 2016 Video
33db293500000578-3574576-image-a-2-1462437115782_1462462165-5418713 Comments Off on Lindin binjaket që ndajnë të njëjtën kokë (VIDEO)

Lindin binjaket që ndajnë të njëjtën kokë (VIDEO)

Dy vajza, që kanë lindur me koka të ngjitura, së shpejti mund të ndahen në një operacion që pritet t’ua ndryshojë jetën.Motrat, Nadira Alifa Putri

May 05, 2016 Video
Back to Top Copyright © 2011 - Boulevard. All rights reserved. Created by ThemeSector, Powered by WordPress.
error: You just clicked on advertisement! Would you like to sign up to PropellerAds.com?